سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

4mahe2.jpg

پکیج 4 ماهه کنکور انتشارات گیلنا

قطعاً با پکیج 4 ماهه ی انتشارات گیلنا تمام باورهایتان تغییر می کند

آیا هنوز هم رویای پزشک شدن و پوشیدن روپوش سفید را دارید؟

هنوزم خود را در حالی که در کلاس های دانشگاه صنعتی شریف و یا دانشگاه تهران متصور میشوید؟

هنوز هم خود را در تصوراتتان دکتر یا مهندس صدا می کنید؟

آیا هنوز هم از عملکردتان رضایت نداشته اید و رویاهایتان را بر باد رفته می بینید و از کنکور امسال نا امید شده اید؟

دلتان می خواهد شروع کنید ولی نمی دانید از کجا و چگونه شروع کنید؟

خیلی از شما از ما می پرسید آیا هنوز هم فرصت هست؟راه جبرانی هست هنوز؟؟

قطعاً با پکیج 4 ماهه ی انتشارات گیلنا تمام باورهایتان تغییر می کند و مسیر اصلی خود را پیدا می کنید.رویاهایتان را مجدد از نو می سازید و هر روز با انگیزه ی بیشتر به سراغ یادگیری مطالب میروید.

هر آزمون نتیجه ی بهتری نسبت به گذشته میگیرید و این چرخه ی موفقیت همینطور ادامه می یابد تا این که در ایام منتهی به کنکور به اوج اعتماد به نفس و تسلط بر مفاهیم می رسید.

caall.jpg

سوالی که برایتان شاید پیش آید این است که چگونه ممکن است؟؟

پکیج 4 ماه انتشارات گیلنا زمانتان را برایتان دو برابر میکند،یه این شکل که در این پکیج در تمامی دروس به قسمت هایی پرداخته شده است که تقریباً با احتمال خیلی زیادی در کنکور سراسریتان از آن ها سوال مطرح می شود و دیگر از حاشیه های کلاس های کنکور و شاخ و برگ های اضافی حول مطالب مختلف کنکور خبری نیست و تمامی زمان شما تبدیل به زمان مفید می شود و زمان های مرده ی شما به حداقل می رسد.

گروه مشاوران موسسه کنکور آسان است با بررسی مو شکافانه کنکور های سال های اخیر،مهم ترین مطالبی که از آن ها سوال مطرح شده است و یا جزء سوال های احتمالی می باشد را،رصد کرده است.محصولاتی در این پکیج گرد آوری شده که با آموختن آن ها با صرف کمترین زمان بتوانید بیشترین نتیجه ی ممکن را بگیرید.

به عنوان مثال در درس ادبیات،بیشتر بر روی قرابت معنایی و آرایه های ادبی تاکید شده است که تعداد بیشتری از سوالات ادبیات را در بر میگیرد.در عربی بر ساده ترین قواعد از قبیل مفعول مطلق،تمییز،حال و ... پرداخته شده است.در درس دین و زندگی با بررسی کنکور سنوات اخیر متوجه میشوید که بیشتر سوالات پیرامون آیات می باشد و بر این قسمت تمرکز شده است.در دروس دیگر هم با همین میزان ریز بینی مطالب آموزشی را در این پکیج برایتان فراهم کرده ایم.

قطعاً با ملزم دانستن خود به مطالعه و فراگرفتن این پکیج در همین مدت زمان تقریباً تمامی مطالب درجه یک کنکوری را چند بار می توانید مطالعه و مرور کنید.پس فرصت را غنیمت بشمارید و از همین امروز استارت کار خود را بزنید و فقط وظیفه ای که بر دوشتان است را انجام دهید و صرفاً به دنبال نتیجه گرفتن نباشید.

جهت خرید پکیج 4 ماهه و مشاهده نمونه تدریس ها به سایت فروشگاهی گیلنا سر بزنید

فروشگاه اینترنتی گیلنا شاپ

نرم افزار تخمین رتبه آنلاین گیلنا

نرم افزاری که پیش روی شماست و توسط گروه تخصصی انتشارات گیلنا

نرم افزاری که پیش روی شماست و توسط گروه تخصصی انتشارات گیلنا طراحی و برنامه نویسی شده، نرم افزاری است که داوطلبان کنکور با وارد کردن درصدهای خود در کنکور، محدوده رتبه ای که ممکن است در کنکور کسب کنند را مشاهده می کنند

موسسه آموزشی گیلنا با دراختیار گذاشتن این نرم افزار تخمین رتبه در سایت خود این امکان را برای شاگردان خود فراهم کرده است که رتبه حدودی شما در کنکور 96 را تخمین بزند و به شما کمک کند پیش از اعلام نتایج کنکور سراسری 97و در مهلت یک ماهه بین کنکور و اعلام نتایج، با اطلاع از رتبه حدودی خود در کنکور سراسری بتوانند آمادگی بیشتری برای انتخاب رشته کسب کنند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان خرید محصولات انتشارات گیلنا

Invalid Input

جدید ترین فروشگاه انتشارات گیلنا با بالا ترین تخفیف ها

تخفیف 20 + 5 درصدی فقط در گیلنا مارکت

Gilnamarket.com

Search