سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

dvd.jpg

استاد حسین احمدی

مشاور و بنیان گزار موسسه آموزشی کنکور آسان است (انتشارات گیلنا)

استاد حسین احمدی یکی از چهره های برجسته تحصیلی می باشد که در سال های اخیر توانسته است با رتبه پروری های فراوان و مطالب انگیزشی و علمی که در اختیار دانش آموزان قرار می دهد، آن ها را در مسیر موفقیت بگذارد. اما به راستی این همه توانایی و راهکار های ناب چگونه وارد بازار پر تب و تاب کنکور شد؟ لازم است که در این مقاله به رزومه استاد حسین احمدی پرداخته تا ضمن استفاده از منابع ارزنده علمی و آموزشی ایشان، کمی نیز با شخصیت برجسته این شخص بزرگ و موفق آشنا شویم.

استاد حسین احمدی مشاور و برنامه ریز با آغاز کار خود در سال 1373 تا به امروز با سابقه درخشان و حضوری پر رنگ در عرصه کنکور نامی نیک و شایسته ی اعتماد از خود برجای گذاشته است .

  • مشاور و برنامه ریز برتر کشور
  • مدرس برترین فیلم های آموزشی
  • با گیلنا ، کنکور آسان است
  • تدریس دروس ادبیات،عربی و دینی

رزومه استاد حسین احمدی و نحوه ورود او به کنکور

ایشان فارغ التحصیل مهندسی از دانشگاه سراسری تهران بوده و در تمام دوره تحصیل خود یکی از چهره های برجسته محسوب می شدند. همچنین برای دوره کارشناسی ارشد خود تغییر گرایش داده و به تحصیل زبان عربی پرداخت. این تغییر گرایش نه تنها از توانایی های این استاد ارجمند نکاست، بلکه رزومه استاد حسین احمدی نشان می دهد، که خواستن توانستن است و کسب رتبه برترکنکور کارشناسی ارشد و بعدها در کنکور دکتری، به همه جلوه‌ای از اراده و عزم را نشان داد. بعد از تحصیل، ایشان کمبودی در سیستم آموزشی ایران حس کردند، که بر اثر این دید عمیق، مجموعه کنکور آسان است را تشکیل داده و اولین شخصی بودند که مباحث آموزشی را در قالب لوح های فشرده در اختیار دانش آموزان قرار دادند. این روند در سال های ۸۳ الی ۸۴ شروع شده و تا به امروز ادامه داشته است.

پیشرفت مجموعه کنکورآسان است در کنار کارشناسی های ارزنده ایشان بوده و توانسته در مدت زمان بسیار کمی در میان کلیه مجموعه های آموزشی حرف اول را بزند. در واقع این به نوع نگرش استاد به کنکور و درس خواندن باز می گردد، که موجب شده است که کنکور واقعاً برای دانش آموزان آسان دیده شود. ایشان تنها کسی در ایران است، که دارای مقاله های تخصصی آموزش و مشاوره می باشد و در سطح بین‌المللی حرفی برای گفتن دارد. رزومه استاد حسین احمدی نشان می دهد که ایشان نه تنها در آموزش دین و زندگی و عربی دارای مهارت بالایی هستند، بلکه در انجام مشاوره های تخصصی برای دانش آموزان کنکوری بسیار حاذق و هدفمند عمل می نمایند. از این رو ایشان مشاورانی برجسته‌ای تعلیم داد، که بتوانند خدمات ارزنده‌ای در اختیار دانش آموزان قرار دهند. این مشاوران همگی به سبک استاد حسین احمدی و زیر نظر ایشان مشغول به فعالیت هستند.

سالهاست برنامه های مشاوره ای موسسه کنکور آسان است | انتشارات گیلنا | در شبکه های مختلف صداوسیما پخش میشود و در این برنامه ها مشاورین موسسه به ارائه مشاوره به دانش آموزان میپردازند و مدرسین نیز تدریسهای خود را ارائه میدهند. ازجمله این برنامه های تلویزیونی میتوان به اوج یادگیری از شبکه دو سیما یادگیری آسان از شبکه چهار سیما آینده موفق و زنگ پنجم از شبکه ۵ سیما و کنکور آسان است از شبکه ۳ سیما اشاره کرد. ضمنا برنامه های رادیویی درس خواندن آسان است، درس آسان ، کنکور جوان ، کنکور موفق و … سالهاست در حال پخش است

مدرسین و مشاورین موسسه کنکور آسان است که تحت نظر استاد حسین احمدی فعالیت میکنند

در سالهای گذشته اساتید به نام زیادی با موسسه کنکور آسان است همکاری داشته اند . از جمله این اساتید میتوان از مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان ، دکتر فرخ دادگستری،دکتر مهدی شیخی ، دکتر امیر دانش زاده و …. نام برد . با توجه به برند قوی و مورد اعتماد کنکور آسان است در بین دانش آموزان ، همیشه سعی براین بوده تا برترین و اولین ها با موسسه کنکور آسان است همکاری داشته باشند. همچنین تیم های مشاوره فعال و موفقی هم با استاد حسین احمدی همکاری دارند که باید گفت سالهاست نزد استاد احمدی می آموزند و رتبه پروری میکنند.

گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی یکی از همین تیم های مشاوره است که در سالهای گذشته توانسته موفقیت های بسیاری بدست بیاورد و رتبه های برتر زیادی را به جامعه کنکوری تحویل دهد. این تیم مشاوره با در اختیار داشتن مشاوران متعهد ،قدیمی و کار کشته همیشه بهترین خدمات مشاوره ای را در اختیار دانش آموزان و داوطلبین کنکور سراسری قرار میدهد و اگر دانش آموزی با مشاورین مجموعه کنکور آسان است همکاری داشته باشد با خیال راحت تا روز کنکور پشتیبانی و حمایت خواهد شد.

25-off.jpg
فروشگاه همیشه تخفیف گیلنا مارکت 
با خرید از این سایت از تخفیف 5+20 درصدی بر خوردار شوید 
GilnaMaket.com

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان خرید محصولات انتشارات گیلنا

Invalid Input

جدید ترین فروشگاه انتشارات گیلنا با بالا ترین تخفیف ها

تخفیف 20 + 5 درصدی فقط در گیلنا مارکت

فروشگاه اینترنتی گیلنا مارکت

Search