سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

3548963.jpg

اطلاعیه مهم: حسین احمدی موسس کنکور آسان است

مؤسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) از سال 1373، به منظور ارائه خدمات آموزشی نوین اعم از تولید محصولات آموزش تصویری و بسته‌های مشاورهای برای آشنا کردن دانش آموزان با روش‌های تست‌زنی ‌زنی با هدف افزایش سطح آموزشی و همگام سازی علمی تمام دانش‌آموزان در اقصی نقاط کشور، توسط استاد حسین احمدی تأسیس و راه‌اندازی شد.

پس از استقبال روز افزون داوطلبین کنکوری از محصولات این مؤسسه، در سال‌های گذشته باتوجه به نبود قانون کپی رایت در کشورمان، افراد سودجو و مؤسسات جعلی با کپی کردن از محصولات این مجموعه و قرار دادن در کاورهای موسسه و یا سایت‌های خود، محصولات آموزشی موسسه کنکور آسان است را که توسط استاد احمدی و دبیران متخصص هر درس این مجموعه تهییه و تولید شده بود را با قیمت‌های واهی به فروش می‌رساندند. در ابتدا تصور ما همکاری و همراهی این افراد و مؤسسات بود اما با گذشت زمان و بیشتر شدن طمع این عزیزان،بعد از پیگیری‌های فراوان تیم حقوقی ما، این باند سودجو و مدیران این مؤسسات کذایی شناسایی و تحویل مقامات قضایی شدند، اما طولی نکشید که با درخواست بنیان گذار "موسسه کنکور آسان است" یعنی استاد احمدی، با هدف حفظ شخصیت این افراد در خانواده و جامعه، ضمن اخذ تعدنامه برای عدم تکرار اشتباهات گذشته‌شان با بخشش این افراد موافقت شد، اما این پایان کار نبود...

این افراد سودجو و مؤسسات کذایی، پس از آنکه دستشان از فروش محصولات آموزشی این موسسه کوتاه شد با راه‌اندازی کمپین های تبلیغاتی به نام " حسین احمدی کلاه‌بردار" سعی بر تخریب چهره استاد احمدی در اذهان عمومی کردند، در دنیای امروز که فضای مجازی، مرزی بین واقعیت و دروغ ندارد، افراد زیادی با تماس گرفتن یا حضور در این مؤسسه از ما درخواست کردند که با این تخریب ها مقابله کنیم و به سکوت خود پایان دهیم.

امروز با درخواست‌های مکرر تیم موسسه کنکور آسان است، دانش‌آموزان سابق و فعلی و همچنین اولیای این عزیزان از استاد حسین احمدی، ایشان رضایت خود را مبنی بر شروع فعالیت هواداران ایشان در فضاهای مجازی را اعلام کردند تا ما وظیفه خود بدانیم که برای احیای چهره واقعی استاد در فضای مجازی فعالیت کنیم، همه ما، چه همکاران موسسه کنکور آسان است، چه دانش‌آموزان سابق و فعلی به نوعی مدیون زحمات این چهره فرهیخته آموزشی در کشور هستیم، امروز با هم فکری دانش‌آموزان، کمپین یا پویشی تحت عنوان " یاران حسین احمدی " راه‌اندازی شد تا ضمن پاکسازی فضای مجازی، بتوان در این محیط خدمات آموزشی گسترده استاد احمدی را پوشش داد و با معرفی ایشان به تمام دانش‌آموزان و داوطلبین کنکوری به موفقیت آن‌ها کمک شایانی کرد.

بار دیگر به آیه‌ای 193 از سوره مُبارکه آل عمران اشاره می‌کنیم که حکایت خیلی از افراد جامعه ما است...

*تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ *

«به هر که بخواهی، حکومت می بخشی، و از هر کس بخواهی حکومت را می گیری.»

هم اکنون می‌توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود به همراه تلفن همراه خود، پاسخ سوالات کنکور 97 را دانلود و مطالعه کنید..

Invalid Input

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

می‌توانید با تکمیل فرم زیر از مشاوره تحصیلی

رایــــگــــان و آنـــــلاین ما استفاده کنید

Invalid Input

با گیــــلنا کنـــکور آســــان است

Search