سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

خمین درصد کنکور

تخمین درصد کنکور

با تخمین درصد کنکور ، کنکور 97 را پیش بینی کنید

این نرم افزار با استفاده از کارنامه کنکوری ادوار گذشته کنکور و تحلیل و بررسی آن‌ها می‌تواند رتبه مورد نظر شما را دریافت کند و درصدهایی که باید در هر درس بزنید تا آن رتبه را کسب کنید را برای شما نمایش دهد.

موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) با تلاشی شبانه روز تیم مشاوران و کارشناسان برنامه نویسی خود برای اولین بار در کشور توانست نرم افزار تخمین درصد کنکور را تولید و ارائه کند

برای اولین بار در تاریخ کنکور ایران

رتبه مورد علاقه خود را ااعلام کنید

درصد های مورد نیاز را تخمین بزنید

یکی از مزایای این نرم افزار، ایجاد انگیزه در دانش‌آموز و مشخص کردن نقاط ضعف و قدرت هر داوطلب برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده‌ او است. هر دانش‌آموز و داوطلب کنکور با توجه به استعدادهای درونی و ذاتی خود و همچنین علاقمندی‌هایی که از دوران کودکی همراه خود داشته، که می‌تواند تحت تأثیر فضای خانواده، اقوام و دوستان یا حتی یک فیلم، کتاب، دیالوگ معروف و دوست داشتن یک شخص ( بازیگر، فوتبالیست، خواننده و...) شکل بگیرد برای خود هدفی را نشانه می‌گیرد و برای رسیدن به آن برنامه ریزی می‌کند، این هدف گذاری باید معقولانه و قابل دسترس باشد و نباید فراموش کنیم هر هدفی نیازمند یک دانش آکادمیک است که این علم و دانش از طریق حضور در دانشگاه و رشته مرتبط با هدف شما بوجود می‌آید.

موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) تحت مدیریت استاد حسین احمدی، ضمن بررسی تمام زوایای یک دانش‌آموز کنکوری نه تنها به دنبال افزایش سطح علمی آن‌ها است بلکه با تجزیه و تحلیل روانشناختی هر فرد سعی می‌کند در تمام مراحل سال کنکور همراه و همیار شما دانش‌آموز و داوطلب عزیز باشد.

از امروز شما عزیزان در کنار استفاده از دو تخمین رتبه و انتخاب رشته موسسه آموزشی کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) می‌توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی به همراه تلفن همراه خود از نرم افزار تخمین درصد کنکور گیلنا هم استفاده کنید.

نرم افزار انتخاب رشته

نرم افزار تخمین رتبه

هم اکنون می‌توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود به همراه تلفن همراه خود، پاسخ سوالات کنکور 97 را دانلود و مطالعه کنید..

Invalid Input

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان خرید محصولات انتشارات گیلنا

Invalid Input

جدید ترین فروشگاه انتشارات گیلنا با بالا ترین تخفیف ها

تخفیف 20 + 5 درصدی فقط در گیلنا مارکت

Gilnamarket.com

Search