سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

دفترچه کنکور

دفترچه کنکور

دفترچه کنکوری و شناخت از این دفترچه می‌تواند به ما برای برنامه‌ریزی بهتر در امر مدیریت زمان و نحوه تست زدن کمک شایانی کند

هرچه به کنکور نزدیک می‌شویم، روز به روز استرس برخی دانش‌آموزان و داوطلبین کنکوری افزایش می‌یابد، برای کاهش استرس و بالابردن سطح کیفی مطالعه دانش‌آموزان نیاز هست تا با ارائه سوالات ادوار گذشته کنکور همراه با پاسخ نامه‌های تشریحی و کامل، آن‌ها را با سوالات کنکوری آشنا کنیم تا با مطالعه ضرایب هر درس در کنکور و بودجه بندی سالیانه که از طرف سازمان سنجش ارائه می‌شود بتوان با یک برنامه‌ریزی دقیق، در روزهای باقی مانده تا کنکور، رتبه‌ی خود در این آزمون سراسری را کاهش داد.

دفترچه کنکور که شامل دو بخش عمومی و تخصصی می‌شود را باید با دقت و توجه به بازه‌های مختلف زمانی هر درس مطالعه، بررسی و پاسخ داد؛ برای افزایش راندمان تست زدن در روز کنکور نیاز هست از ساعت مُچی استفاده کنید؛ این کار باعث می‌شود بازه‌های هر درس مشخص باشد و بیش از حد برای درسی وقت نگذارید.

دفترچه کنکوری و شناخت از این دفترچه می‌تواند به ما برای برنامه‌ریزی بهتر در امر مدیریت زمان و نحوه تست زدن کمک شایانی کند، در سال‌های گذشته دفترچه کنکور دانشگاه سراسری و آزاد از هم جدا بود، این دو دفترچه در قالب کلی و تعداد سوالات یکسان بودند ولی سطح سوالات دانشگاه سراسری از دفترچه دانشگاه به مراتب بالاتر بود، اما در چند سال گذشته با ادغام آزمون دانشگاه آزاد و سراسری، به ناچار دفترچه های این دو آزمون بزرگ کشوری هم یکسان شد.

هم اکنون می‌توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود به همراه تلفن همراه خود، پاسخ سوالات کنکور 97 را دانلود و مطالعه کنید..

Invalid Input

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان خرید محصولات انتشارات گیلنا

Invalid Input

جدید ترین فروشگاه انتشارات گیلنا با بالا ترین تخفیف ها

تخفیف 20 + 5 درصدی فقط در گیلنا مارکت

Gilnamarket.com

Search