سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

zzzz.jpg

دی وی دی‌های آموزشی کنکور آسان است

این DVDهای آموزشی با هدف ارتقای سطح آموزشی دانش‌آموزان و استفاده همه داوطلبین کنکور در اقصی نقاط کشور تهیه شده است

قریب به 50 سال از اولین کنکور سراسری در کشور می‌گذرد، در این سال‌ها تغییر و تحولات گسترده‌ای در ساختار کلی کنکور، سوالات و تست‌ها و نحوه کسب رتبه و دریافت تراز اعمال شده.

با توجه به این تغییرات که با هر دوره کنکور صورت می‌گرفت، معلم ها و مدارس هم به ناچار باید خود را همراه می‌کردند، این امر در ابر شهرهای بزرگی همچون تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و... راحت تر و در شهرهای کوچک و روستاها، بسیار کند اتفاق می‌افتاد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استقبال اکثریت مردم از این پیشرفت ها، تغییر در حوزه آموزش و تدریس کشور امری اجتناب ناپذیر است، "موسسه کنکور آسان" است از سال 1373 توسط استاد حسین احمدی شروع به فعالیت کرد و پس از کسب تجربه در این حوزه تخصصی، در سال های اخیر با همراهی اساتیدی همچون مهندس امیر مسعودی، توانستند فصلی نو از آموزش و تدریس در کشور را شروع کردند که امروز از استاد حسین احمدی به عنوان "مبدع ویدیوهای آموزشی" یاد می‌شود.

مجموعه DVD های آموزشی موسسه کنکور آسان است توانست خیلی زود جایگاه خود را در میان دانش‌آموزان پیدا کند؛ در سال‌های گذشته با افزایش درخواست مبنی بر دریافت دی وی دی آموزشی و اعلام رضایت دانش‌آموزانی که از آن‌ها استفاده کردند بر خود واجب دانستیم روز به روز به کیفیت محتوایی و سخت‌افزاری دی وی دی های آموزشی یا مستند های علمی این مجموعه بیافزاییم. شما می‌توانید مجموعه مجموعه DVD یا مستندهای آموزشی موسسه کنکور آسان است را از سایت گیلناشاپ به صورت آنلاین خریداری کنید و به روز درس بخوانید.

هم اکنون می‌توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود به همراه تلفن همراه خود، پاسخ سوالات کنکور 97 را دانلود و مطالعه کنید..

Invalid Input

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان خرید محصولات انتشارات گیلنا

Invalid Input

جدید ترین فروشگاه انتشارات گیلنا با بالا ترین تخفیف ها

تخفیف 20 + 5 درصدی فقط در گیلنا مارکت

Gilnamarket.com

Search