سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

robat.jpg

اولین رُبات آموزشی تلگرامی گیلنا

موسسه کنکور آسان (انتشارات گیلنا)، با هدف بهبود خدمات آموزشی و افزایش میزان رضایت‌مندی همراهان خود « دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها»، طرحی را با عنوان "اولین رُبات تلگرامی با حوزه فعالیت آموزشی" به تیم فنی خود ارائه داد، تیم فنی موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) با همکاری و همراهی گروه مشاوران آموزشی این مجموعه توانستند در بازه زمانی کمتر از یک ماه، با تلاشی شبانه‌روزی و پشتکاری مثال زدنی، این پروژه را به بهره‌برداری کامل برسانند و برگ زرین دیگری در کارنامه خدمات آموزشی این موسسه از خود به یادگار بگذارند.

این ربات تلگرامی با هدف ارائه خدمات آموزشی این موسسه در بستری جدید طراحی و پیاده‌سازی شده است، امروزه با توجه رغبت دوچندان مردم کشور به شبکه‌های اجتماعی علی الخصوص "تلگرام"، این موسسه همچون گذشته، به عنوان پیشتاز در عرصه خدمات آموزشی صاحب اولین ربات آموزشی تلگرامی کشور شد.

حال شما را با گوشه‌ای از خدمات این ربات آشنا می‌کنیم:

شما در رُبات آموزشی گیلنا، ضمن يادگيرى اصول برنامه‌ريزى درسى به برنامه‌هاى مطالعاتى گيلنا كه از ابتداى تابستان97، هر هفته ارائه ميشود، به صورت رايگان دسترسى داشته باشيد، در اين رُبات شما به تمام جزوات درسى پايه‌هاى دوره دوم متوسطه در رشته‌هاى رياضى، تجربى و انسانى مي‌توانيد دسترسى داشته باشيد، مقايسه كارنامه‌هاى‌كنكورى يكى از ابداعات جديدى محسوب ميشود كه فقط و فقط در اين ربات مي‌توانيد با استفاده از آن، تجربيات دانش آموزان و داوطلبين ادوار گذشته كنكور را به راحتى بدست بياوريد، مشاوره‌ تحصيلى آنلاين و رايگان اين ربات ميتواند شما را از دست اندازهاى درسى و انگيزشى به راحتى جدا كند.

شما با ثبت نام رايگان در اين ربات، ميتوانيد از تمام خدمات آموزشى فوق و امكانات جديدى كه در چند هفته آتى به آن افزوده ميشود، بهرمند شويد!

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان خرید محصولات انتشارات گیلنا

Invalid Input

جدید ترین فروشگاه انتشارات گیلنا با بالا ترین تخفیف ها

تخفیف 20 + 5 درصدی فقط در گیلنا مارکت

فروشگاه اینترنتی گیلنا مارکت

Search