سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

top-nahayiii.jpg

ازاین به بعد میتونی به جای رفتن به کلاس خصوصی کلاس خصوصی به خونه بیاری

از برنامه هات عقب موندی و میخوای با یه برنامه درست همرو جبران کنی؟؟؟با وارد کردن شماره توو سایت ما میتونی رایگان با مشاورت حرف بزنی و نه تنها جبرانشون کنی!!!تازه جلو هم بیفتی.

فرم مشاوره انتشارات گیلنا

مشاوره کنکور

داشتن یک مشاور تحصیلی خوب،موضوعی است که اهمیتش بر کسی پوشیده نیست

تسلط به سرفصل های دروس

یکی از اصلی ترین ویژگی های یک مشاور خوب تسلط به دروس مختلف رشته ها می باشد.تا بداند کدام مباحث سخت تر است و کدام ساده تر؟از کدام قسمت تست بیشتری می آید از کدام قسمت کمتر؟و...تا با دانستن این اطلاعات بتواند برنامه ی صحیح تری با توجه به توانای دانش آموز بریزد.

عدم دادن یک برنامه برای همه

اکثراً تجربه داشته اید که در ابتدای هفته و علی الخصوص بعد از آزمون یک برنامه ی فوق العاده میریزد و تا دو سه روز به آن وفادار هستید ولی بعد از چند روز احساس میکنید کم انگیزه شده اید و ترجیح میدهید برنامه را تغییر دهید.این مشکل از آن جا ناشی میشود که برنامه ی شما به صورت مداوم پیگیری نمیشود و به موقعش مورد تشویق و یا جریمه قرار نمیگیرید.پس یکی دیگر از فاکتور های یک مشاور خوب پیگیر بودن آن است.

در دسترس بودن مشاور

بسیاری از مشاوران امروزه در ابتدا حضور پر رنگی دارند و به مرور زمان،حضورشان کمتر میشود

.برای رفع چنین مشکلی مشاور باید برنامه ی کوتاه مدت بدهد.چنان چه برنامه ی داده شده بلند مدت باشد ارتباط بین دانش آموز و مشاور کمتر شده و میزان اجرای خواسته های مشاور از جانب دانش آمور پایین می آید..

همچنین ممکن است دانش آموز در اجرای برنامه به مشکل برخورد،بنا براین باید بتواند هر چه سریعتر مشکلش را با مشاورش در میان بگذارد

لورم است

تسلط به مباحث انگیزشی

بسیار دیده شده که در سال کنکور دانش آموزان به دلایل مختلف دچار بی انگیزگی میشوند.یک مشاور با دانستن روش های به روز انگیزشی باید بتواند جلوی این مسئله را بگیرد زیرا چنان چه این حالت ادامه دار شود موجب مشود که دانش آموز از هدف خود تنزل کند و به هدف های پایین تر نیز راضی شود.

موسسه کنکور آسان است با تکیه بر این ویژگی ها مجرب ترین مشاوران را در خدمت گرفته تا برای داوطلبین کنکور و دانش آموزان پایه زمینه ی لازم برای موفقیت را فراهم کند.

چرا باید مشاور داشته باشیم؟

داشتن یک مشاور تحصیلی خوب،موضوعی است که اهمیتش بر کسی پوشیده نیست.دانش آموزانی که در شهرستان های دور افتاده هستند رو به مشاوره های تلفنی آورده اند.بنابراین لازم است فاکتور های یک مشاور تحصیلی خوب و قابل اطمینان را برایتان شرح دهیم تا از میان گزینه های موجود بهترینش را انتخاب کنید.

صرفه جویی در هزینه ها

بسیاری از دانش آموزان در ابتدای سال تحصیلی به فکر داشتن یک مشاور می افتند ولی وقتی جدی به این قضیه توجه میکنند احساس میکنند این کار شاید هزینه ی بیهوده ای باشد، در صورتی که دقیقا بر عکس این موضوع است ،زیرا داشتن یک مشاور خوب باعث میشود دانش آموز از سرگردانی در بیاید و به جای رفتن به کلاس های متعدد با وحدت رویه ی بیشتری به سمت موفقیت حرکت کند.

برنامه ریزی درسی صحیح

دانش آموزان در این سال تحصیلی پر فراز و نشیب با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کنند.یکی از این مشکلات داشتن برنامه ی درست و از آن مهم تر وفاداری و اجرای برنامه است. در اصل دانش آموز با داشتن مشاور تحصیلی از سردرگمی هایی از قبیل از کجا شروع کردن دروس؟،چگونه مطالعه کردن دروس؟،چگونه مرور کردن؟چه میزان تست زدن؟و... رهایی می یابد.

مشکل از جایی است که دانش آموز به جای داشتن یک مشاور،ترجیح میدهد خودش جلو برود و در اغلب موارد با توجه به این که دانش آموزان تجربه ی کافی را ندارند،دچار افت تراز میشوند که منجر به افت انگیزه شان نیز میشود.

رعایت پیش نیاز های دروس

یکی از مسایلی که در سال کنکور اهمیت ویژه پیدا میکند رعایت پیش نیاز های دروس میباشد،یعنی هیچ الزامی نیست حتما با توجه به سال تحصیلی بین مطالب تقدم و تاخر بگذاریم، چه بسا در بعضی از دروس مثلاً ریاضی باید ترتیب را به هم بزنیم و پیش نیاز ها را رعایت کنیم.اغلب دانش آموزان به دلیل این که روی تمامی سرفصل ها تسلط ندارند، در این قسمت دارای مهارت نیستند.پس بهتر است این امر را به مشاور خود بسپارند.

diring.jpg

دیدگاه‌ها   

0 #2 admin 1396-10-18 09:58
با سلام،برای مشاوره تخصصی در این زمینه می توانید با شماره 09121009656 تماس بگیرید.
نقل قول کردن
0 #1 گرامی 1396-10-17 18:57
سلام
دانشجو ترم آخر کارشناسی مهندسی علوم و صنایع غذایی هستم ،تمایل دارم در کنکور کارشناسی ارشد امسال شرکت کنم.میخواستم بدونم میتونم در آموزن وزارت بهداشت امسال برای تغذیه ثبت نام کنم؟؟و کلا چه رشته های میتونم در وزارت بهداشت ثبت نام کنم؟؟
منتظر پاسخ شما هستم
با تشکر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیماهان تکنولوژی

سایت مرجع کنکور

بانک اطلاعاتی رایگان مقالات ، فیلم های آموزشی و اخبار کنکوری

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

Search