سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

 مشاور تحصیلی کنکور

انتخاب مشاور تحصیلی کنکوری

مهم و با ارزش ‌ترین اتفاق در سال کنکور،میزان تلاش شماست، ما راه را به شما نشان می دهیم

یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای موفقیت یا عدم موفقیت یک دانش آموز یا داوطلب کنکوری داشتن یک مشاور تحصیلی خوب است، خیلی از خانواده ها برای انتخاب مشاور تحصیلی برای فرزندان خود بدنبال دانشجوهای دانشگاه‌های معتبر هستند، باید این ایدئولوژی که هر فردی در دانشگاه و رشته معتبر درس می‌خواند، می‌تواند مشاور تحصیلی خوبی باشد را فراموش کرد، همانطور که یک آرایشگر خوب لزوماً نباید موهای پُرپُشت و خوبی داشته باشد، یا یک موبایل فروش نباید بهترین موبایل را خودش داشته باشد، یا یک پزشک متخصص قلب نباید مشکل قلبی نداشته باشد.

شاید یک دانشجوی رشته تربیت بدنی در یک دانشگاه دور افتاده بتواند خیلی بهتر و موثر تر از یک مهندس دانشگاه شریف اطلاعات کنکوری و تجربیات سال کنکوری خود را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور قرار دهد؛ در این مقاله قصد نداریم دانشجویان رشته ها و دانشگاه‌های خوب را بعنوان مشاور تحصیلی زیر سوال ببریم ولی نباید ملاک اصلی انتخاب مشاور تحصیلی خوب، دانشگاه و رشته آن باشد.

یک مشاور با شناخت درست از زمان باقی مانده تا کنکور، پیدا کردن ظرفیت مطالعه دقیق دانش‌آموز، شناخت کامل درباره مباحث درسی رشته دانش‌آموز، آشنا به مسائل انگیزشی و روانشناسی، روابط عمومی قوی، ارتباط گرفتن مؤثر با دانش‌آموز یا دانش‌آموزان کنکوری می تواند ضمن اثر گذاری بر روند علمی یک دانش‌آموز، مسیر زندگی فردی و اجتماعی آن را دگرگون کند و در آینده آن دانش‌آموز تأثیر بگذارد.

موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا) با پذیرش مشاوران و پشتیبان های مستعد، سعی کرده با آموزش های پیاپی زیر نظر استاد حسین احمدی، یکی از بهترین تیم‌های مشاوره آموزشی کشور را جمع‌آوری و در کنار شما دانش‌آموزان و داوطلبین این موسسه همراه کرد.

هم اکنون می‌توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود به همراه تلفن همراه خود، پاسخ سوالات کنکور 97 را دانلود و مطالعه کنید..

Invalid Input

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

می‌توانید با تکمیل فرم زیر از مشاوره تحصیلی

رایــــگــــان و آنـــــلاین ما استفاده کنید

Invalid Input

با گیــــلنا کنـــکور آســــان است

Search