سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

کارنامه کنکور

مقایسه کارنامه های کنکوری

کارنامه های کنکوری میتواند در جریان موفقیت شما تاثیر گزار باشد

موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) با نزدیک شدن به کنکور 97 ، با جمع آوری کارنامه های کنکوری داوطلبان و دانش آموزان کنکور 96 به همراه نتیجه‌ای کسب شده اعم از رتبه، رشته و دانشگاه قبولی آنها سعی کرده با مقایسه این اطلاعات با یکدیگر، خروجی نکته های آموزشی و آماری خود را در این صحفه در اختیار شما عزیزان بگذارد.

با بررسی درس به درس هر کارنامه و در نتیجه رتبه منطقه ای یا کشوری به همراه دانشگاه و رشته قبولی هر فرد در کنکور سال گذشته خیلی راحت تر میتوان برنامه ریزی کرد و با شناخت نقاط ضعف و قوت در هر درس یا مبحث، نسبت به اهدافی که از قبل برای خود در نظر گرفتیم، مطالعه کنیم.

طراحی گرافیکی جذاب به همراه تجزیه و تحلیل کلی هر کارنامه توسط تیم مشاوره مجموعه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) این امکان را فراهم کرده تا هر دانش‌آموز یا داوطلب کنکوری با اندکی مکث به روی هر کارنامه به راحتی نتیجه بدست آمده به همراه دانشگاه و رشته قبولی هر فرد را با دانش‌آموزی دیگر مقایسه و برانداز کند.

جمع‌آوری اطلاعاتی جامع،درست و استاندارد از نتایج بدست آمده و درصدهای کلی تمام دانش‌آموزان ادوار گذشته کنکور کاری سخت و طاقت‌فرسا بود، که ا استاد حسین احمدی مدیر و بنیان گذار مجموعه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا)، برای افزایش رفاه حال دانش‌آموزان و اولیای محترمشان به منظور شناخت بهتر نقاط ضعف و قوت‌شان نسبت به داوطلبین و دانش‌آموزان ادوار گذشته کنکور به بهترین نحو انجام دادند.

حال در فاصله باقی مانده تا کنکور 97 شما را دعوت می‌کنیم با مطالعه و تماشای کارنامه‌های کنکوری ادوار گذشته کنکور بتوانید با شناختی بهتر و کامل تر نسبت به گذشته به استقبال این ماراتن بزرگ کشوری بروید.

هم اکنون می‌توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود به همراه تلفن همراه خود، پاسخ سوالات کنکور 97 را دانلود و مطالعه کنید..

Invalid Input

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان خرید محصولات انتشارات گیلنا

Invalid Input

جدید ترین فروشگاه انتشارات گیلنا با بالا ترین تخفیف ها

تخفیف 20 + 5 درصدی فقط در گیلنا مارکت

Gilnamarket.com

Search