سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

videoo.jpg

فیلم های آموزشی دبیران برتر کنکور در یک مجموعه

تنها 300 ساعت تا موفقیت فاصله دارید...

با شروع سال جدید و پشت سر گذاشتن تعطیلات نوروزی که بین دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور به بازه طلایی معروف شده است، روز به روز به ماراتُن کنکور سراسری 97 نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم.

همکاران ما در مجموعه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) با استفاده از جلسات مشاوره فردی که با شما دانش‌آموزان داشتند و دریافت تجربیات داوطلبین سال های گذشته کنکور به جمع‌بندی‌های جامع و استانداردی نسبت به نقاط ضعف و قوت شما عزیزان رسیدند که با جلسات کارشناسی که زیر نظر استاد احمدی برگزار شد، مقرر گردید با استفاده از دبیران برتر و مورد تایید مجموعه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) که سابقه درخشانی در امر تدریس داشته اند و جزو نفرات اول هر درس در کشور هستند، مجموعه ای تحت عنوان "300 ساعت تا موفقیت" را تولید و تهیه کرده تا بتوانیم در این قدم های آخر تا کنکور بیشترین رادمان را به شما دانش ‌آموزان کنکوری القا کنیم.

امید داریم با تهیه این مجموعه، در 300 ساعت بهترین و بیشترین استفاده را از مباحث تدریس شده کسب کنید تا در این آزمون بزرگ کشوری بتوانید نتیجه‌ ای بدست بیاورید که ما هم در کنار شما به آن افتخار کنیم.

اگه هنوز برای کنکور 97 کاری نکردی و نگران هستی که میشه یا نه ، برات یه پیشنهاد ویژه دارم. فیلم های آموزشی بهترین دبیرهای کشور رو به صورت کاملا رایگان دانلود کن

جهت استفاده از فروشگاه اینترنتی گیلنا کلیک کنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان خرید محصولات انتشارات گیلنا

Invalid Input

جدید ترین فروشگاه انتشارات گیلنا با بالا ترین تخفیف ها

تخفیف 20 + 5 درصدی فقط در گیلنا مارکت

Gilnamarket.com

Search