سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

ensaniiii.jpg

معرفی رشته انسانی

رشته ی انسانی مسائلی را در برمیگیرد که مربوط به انسان است مانند ادبیات ملل مختلف و زبان ،علوم ورزشی ، باستان شناسی ، ادیان و مذاهب مختلف،جغرافیا ،جامعه شناسی ، اقتصاد ، تاریخ و علوم اجتماعی ،مردم شناسی ، روانشناسی، فلسفه و منطق ،مدیریت بخش های مختف ف بازرگانی و دولتی .

پس دانش آموزانی که تمایل دارند این رشته را انتخاب کنند در آینده این مشاغل ،مرتبط با رشته ی تحصیلی آن ها میباشد .برای اینکه در این رشته موفق باشید و در آینده از شغل و حرفه ی خود لذت بیشتری ببرید باید بدانید که این رشته حافظه ی خوب و قوی ،توانایی علمی در درس هایی از قبیل ادبیات ، عربی ،تاریخ و جغرافیا ، فلسفه و منطق و مطالعات اجتماعی میطلبد.

از دانش آموزانی که توانایی حفظ و حوصله ی درس هایی از این قبیل را ندارند میخواهیم همین حالا از انتخاب این رشته منصرف شوند ،تعداد دانش آموزان قوی در این رشته کمتر از رشته ی های دیگر است پس با علاقه و شناخت توانایی های خود رشته ی خود را انتخاب کنید. طی چند سال اخیر استقبال از این رشته کاهش یافته است.

شرایط ورود به رشته انسانی:

برای ورود به این رشته باید سه نمره ی درس زبان، ادبیات فارسی ، عربی و مطالعات اجتماعی در سه سال دوره متوسطه ی اول بدون ضریب کمتر از 42 نباشد

که اگر بخواهیم به صورت مجزا درس ها را بیان کنیم ، باید گفت که نمره ی درس زبان ادبیات فارسی با ضریب 4 ،نمره ی درس مطالعات اجتماعی با ضریب 3 و نمره ی درس عربی با ضریب 2 محاسبه میشود ، که این نمرات در 3 سال دوره ی متوسطه اول است.

دروس تخصصی رشته انسانی :

ریاضی- اقتصاد- زبان و ادبیات فارسی- زبان عربی- علوم اجتماعی- تاریخ و جغرافیا- علوم اجتماعی- فلسفه و منطق- روانشناسی

دروس عمومی رشته انسانی

زبان و ادبیات فارسی با ضریب ۴ – زبان عربی با ضریب ۲ – فرهنگ و معارف اسلامی با ضریب ۳ – زبان خارجی با ضریب ۲ (انگلیسی یا آلمانی یا فرانسه یا روسی یا ایتالیایی)

محصولات آموزشی انتشارات گیلنا مربط با رشته انسانی (دروس اختصاصی و عمومی)

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان خرید محصولات انتشارات گیلنا

Invalid Input

جدید ترین فروشگاه انتشارات گیلنا با بالا ترین تخفیف ها

تخفیف 20 + 5 درصدی فقط در گیلنا مارکت

Gilnamarket.com

Search