سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

untitled-2.jpg

مهندس امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی متولد خرداد سال 1366 در شهر ارومیه می باشد

او توانست مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ی مهندسی مکانیک دریافت کند. پس از فارغ التحصیلی روی به تدریس آورد و نزدیک به 8 سال از تدریس حرفه ای او می گذرد.

amir.jpg

از جمله فعالیت های وی در زمینه ی تالیف و نشر کتاب می توان به انتشار کتاب هایی از قبیل: مجموعه کتب ۲۰ گانه خلاقیت در فیزیک و ریاضی (کنکور)، چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ درصد بزنیم ؟ (کنکور)، حیات فرازمینی (نجوم)و بیش از ۴۰ عنوان مقاله در مجلات و روزنامه های پر تیراژ کشور از جمله مجله نجوم ، مجله خانواده ، مجله هفت روز زندگی ، روزنامه شرق ، روزنامه ایران ، روزنامه همشهری و … اشاره کرد.از دیگر عرصه هایی که او در آن فعالیت مستمری داشته،رسانه های صوتی و تصویری بوده است که میتوان از برنامه هایی از قبیل : شبکه های رادیویی فرهنگ ، جوان ، ایران ، اقتصاد ، سلامت ،شبکه ۱ سیما ( درس خواندن آسان است – صبح بخیر ایران )، شبکه ۲ سیما ( کنکور آسان است – آزمون برتر – اوج یادگیری )، شبکه ۳ سیما ( کنکور آسان است )، شبکه ۴ سیما ( طعم مطالعه – یادگیری آسان )، شبکه 5سیما ( درس خواندن آسان است – آینده موفق )، شبکه سلامت ( درس خواندن آسان است ) و بیش از ۳۰ شبکه تلویزیونی استانی نام برد.همچنین یکی از عواملی که موجب محبوبیت او در بین دانش آموزان تجربی و ریاضی و حتی انسانی شده است DVD های آموزشی استاد مسعودی می باشد،او دارای بیش از ۵۰ عنوان مجموعه در زمینه فیزیک و ریاضی کنکور می باشد.

amir1.jpg

از جمله سوابق درخشان امیر مسعودی میتوان دبیر کل اسبق انجمن دانش پژوهان جوان،مدیرعامل شرکت اختر پژوه باختر،مدرس نجوم مجتمع آموزشی ستاره درخشان تهران،مدیر گروه بین المللی پژوهشی مطالعات سیاهچاله ها،عضو انجمن نجوم ایران،مدیر طرح تاسیس رصدخانه صوفی رازی ارومیه،عضو ستاد استهلال مقام معظم رهبری،اولین و تنها دارنده مجوز فیلم مستند آموزشی فیزیک و ریاضی در ایران،اجرای برنامه های تلویزیونی در زمینه آموزش نجوم از ۱۵ سالگی ومدیرمسئول و سردبیر اسبق ماهنامه شب های پر ستاره، را نام برد.

diring.jpg

دیدگاه‌ها   

+1 #1 یازدهمی 1397-05-10 10:40
استاد شما بهترینید
با شما بدون شک میشه به 100% رسید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

می‌توانید با تکمیل فرم زیر از مشاوره تحصیلی

رایــــگــــان و آنـــــلاین ما استفاده کنید

Invalid Input

با گیــــلنا کنـــکور آســــان است

Search