سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

هنرهای اسلامی

ديباچه:

هنرهاي اسلامی از ميراث‎هاي عمده فرهنگي کشور و محل اصالت‌ها و ارزش‎ها و از زمينه‎هاي مطمئن و مناسب براي حرکت آينده هنري است. بدون شک راه‎هاي توجه و تقويت اين هنرها، ايجاد دوره‎هاي آموزش عالي درسطوح گوناگون است تا ضمن مطالعه و پژوهش مستمرو نتيجه بخش، راه‎يابي به سوي آينده‎اي پر بار تر ميسر گردد.فارغ‎التحصيلان اين رشته با آموزش‎هاي نظري و کارگاهي خود و آشنايي و کار عملي در زمينه هنرهاي اسلامی قادر خواهند بود، در انجام پژوهش‎هاي هنر‎هاي اسلامی و نيز حفظ و احياي اين هنرها، به صورت کمک براي کارشناس نقش داشته باشند و اداره واحد‎ها و کارگاه‎هاي توليدي را در چهارچوب ادارات و سازمان‎هاي فرهنگي دولتي يا بخش خصوصي بر عهده بگيرند گفتني است که اين دوره مشترکات قابل توجهي با کارشناسي صنايع دستي دارد.

درس‌هاي اين رشته در طول تحصيل :

دروس پايه :

کارگاه طراحي پايه، هنر وتمدن اسلامي، آشنايي با هنر فرهنگ‌هاي همجوار، آشنايي با مردم شناسي و روش‎هاي ايران، آشنايي با هنرهاي اسلامی آن، آشنايي با باستان‌شناسي و روش‎هاي آن.

دروس اصلي :

ترسيم فني، خطوط و خواندن کتيبه‎هاي اسلامي، هندسه نقوش درهنرهاي اسلامی ايران ، طرح اشياء در تمدن اسلامي ، حفظ و احياء هنرهاي اسلامی، موسيقي از نظر اسلام، آشنايي با موسيقي بومي مناطق ايران، نمايش در ايران .

دروس تخصصي:

کارگاه هنرهاي اسلامی، کارآموزي پژوهش در هنرهاي اسلامی

بازدید 972 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 12 شهریور 1396 12:23
محتوای بیشتر در این بخش: « نمایش هنرهای سنّتی »

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان خرید محصولات انتشارات گیلنا

Invalid Input

جدید ترین فروشگاه انتشارات گیلنا با بالا ترین تخفیف ها

تخفیف 20 + 5 درصدی فقط در گیلنا مارکت

Gilnamarket.com

Search