سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

تکمیل ظرفیت بهمن ماه برای داوطلبین

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اخبار کنکور با گیلنا در سایت مرجع کنکور

تکمیل ظرفیت دانشگاه ها برای داوطلبین در بهمن ماه

1. کلیه داوطلبان که در مراحل قبلی پذیرفته شده و در محل دانشگاهی ثبت نام نموده اند، مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت نمی باشند.

2. جهت انتخاب رشته/محل لازم است کارت اعتباری انتخاب رشته به صورت الکترونیکی از طریق همین سامانه خریداری شود.

3. داوطلب امکان انتخاب حداکثر 20 رشته/محل را خواهد داشت و لازم است رشته/محل‌های انتخابی خود را به ترتیب اولویت انتخاب و در محل مربوطه درج نماید.

4. داوطلبان حائز شرایط استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران مطابق اطلاعات مندرج در کارنامه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مطابق ضوابط از این سهمیه بهره‌مند خواهند شد. لکن آن دسته از داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال 96 که حائز شرایط استفاده از سهمیه «بسیجی فعال» می‌باشند لازم است در فرم انتخاب رشته و در محل مربوطه تمایل خود جهت استفاده از این سهمیه را اعلام نمایند.

بسیجی فعال : براساس مصوبه هیأت محترم وزیران در جلسه مورخ 28/4/77 بسیجیانی که حائز یکی از شرایط آئین‌نامه اجرایی ماده 201 باشند، مشمول قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مصوب سال 1376 و آئین‌نامه اجرایی آن هستند که این مصوبه در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا می‌شود.

 تذکر 1 : واجدین شرایط استفاده از سهمیه بسیجی فعال، فقط یک بار حق استفاده از سهمیه مزبور را در صورت قبولی و ثبت‌نام دارند بنابراین داوطلبانی که قبلاً در هر یک از مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از سهمیه مذکور استفاده کرده و ثبت‌نام نموده باشند حق استفاده مجدد از آن را ندارند.

 تذکر 2 : داوطلبان واجد شرایط استفاده از سهمیه بسیجی فعال جهت برخورداری از این امتیاز به منظور پذیرش در آزمون در حد ظرفیت مصوب سهمیه‌ها می‌بایستی 90 درصد نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده عادی «بدون سهمیه» در رشته‌های کارشناسی و 95 درصد نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده عادی «بدون سهمیه» در رشته‌های دکتری حرفه‌ای را کسب نمایند.

 تذکر 3 : دریافت کد رهگیری از مراکز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و درج آن در فرم ثبت‌نام اینترنتی برای متقاضیان استفاده از سهمیه بسیجی فعال اجباری است.

5. گزینش علمی داوطلبان در انتخاب‌های 20‌گانه صرفاً براساس نمره کل داوطلب در زیرگروه متناسب با رشته‌های انتخابی بوده و درج یک رشته/محل در اولویت اول مزیت رقابتی را برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

6. داوطلبان پس از انتخاب رشته می‌توانند با مراجعه مجدد به این سامانه و بدون خرید کارت اعتباری مجدد نسبت به ویرایش رشته/محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند. در این صورت آخرین ویرایش انجام شده توسط داوطلب ملاک عمل قرار خواهد گرفت و انتخاب رشته قبلی وی فاقد اعتبار خواهد بود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیماهان تکنولوژی

سایت مرجع کنکور

بانک اطلاعاتی رایگان مقالات ، فیلم های آموزشی و اخبار کنکوری

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input