سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

مشاوره با اساتید گیلنا

0912-1009656

0912-1965702

سامانه تخمین رتبه

آموزش های تلگرامی

سامانه انتخاب رشته

رسانه آموزشی گیلنا

جلوگیری از خواب آلودگی به هنگام مطالعه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

روش های حسین احمدی برای جلوگیری از خواب آلودگی هنگام مطالعه:

اولین توصیه اکید حسین احمدی برای جلوگیری از خواب آلودگی هنگام مطالعه دقت در نحوه نشستن می باشد، به این صورت که اگر شما درازکشیده و یا در تخت بخوابید و مطالعه کنید،میزان اکسیژن رسانی به مغز کم میشود و زود تر از موعد مقرر خواب به سراغ شما می آید

دومین راهکار به این صورت است که از بی برنامگی و خواندن دروس به صورت رندم جدا خودداری کنید. نبود ارتباط مباحث علاوه بر گیج شدن شما باعث خستگی و بی حوصلگی می شود.

سومین راهکار جذاب حسین احمدی برای جلوگیری از خواب آلودگی و کسالت در هنگام مطالعه به این روش می باشد که گاهی با صدای بلند دروس را مطالعه کنید و برای خود شرح دهید که چه چیزی از مبحثی که خواندید یاد گرفتید. این روش کمی وقت گیر می باشد اما علاوه بر این که خواب را از سرتان می اندازد باعث ماندگاری بیشتر دراز مدت مطالب می شود .

چهارمین توصیه من به شما این است که در فصول زمستان از گرم کردن مکان مطالعه جدا خود داری کنید، چرا که این کار سبب سستی بدن می شود و انگیزه شما را برای درس خواندن کاهش می دهد هر وقت احساس خستگی کردید حتما دوش آب ولرم بگیرید.

اما پنجمین و آخرین توصیه حسین احمدی به شما کنکوریان عزیز اینگونه می باشد که حتما برای خود برنامه شبانه روزی تنظیم کنید اگر احساس می کنید از فردایتان بی اطلاع هستید و ممکن است در طول هفته شما سرگرم مشکلات دیگری جز درس خواندن شوید از برنامه ریزی هفتگی پرهیزکنید برای این دسته از افراد برنامه ریزی هفتگی باعث کاهش اعتماد به نفس و انگیزه مطالعه می شود پس این افراد باید برنامه روزی شبانه روزی مطالعه با نگاه به طول هفته داشته باشند.

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیماهان تکنولوژی

سایت مرجع کنکور

بانک اطلاعاتی رایگان مقالات ، فیلم های آموزشی و اخبار کنکوری

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input