سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

مشاوره با اساتید گیلنا

0912-1009656

0912-1965702

سامانه تخمین رتبه

آموزش های تلگرامی

سامانه انتخاب رشته

رسانه آموزشی گیلنا

سرنوشت کنکور ۹۸ چه خواهد شد؟

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

کنکور 98 چه میشود؟

این روز ها کنکور 98 به یکی از پر مخاطب ترین موضوعاتی تبدیل شده که ،داوطلبین و دانش آموزان پیگیر اخبار آن هستند.این سوال در واقع در ذهن تمامی افراد مرتبط با کنکور نقش بسته که کنکور 98 قرار است به چه شکلی برگزار شود؟این که اگر کنکور 98 برای افراد نظام جدید برگزار شود،تکلیف پشت کنکوری ها چه میشود؟

باید کتاب های نظام جدید را بخوانیم یا کتاب های دوران تحصیلی خودمان؟

اگر شما هم از کسانی هستید که درگیر پاسخگویی به این سوالات هستید، با ما همراه باشید.استاد حسین احمدی در این مقاله سعی کرده با زبانی خیلی ساده ماجرا رو برای شما شرح دهد.

بازگشتی به گذشته نظام آموزشی کشور

از سال ۱۳۴۶ تا سال ۱۳۷۰ سیستم آموزش به این شکل بود که یک فرد در ابتدا ۵ سال ابتدایی و سپس ۳ سال راهنمایی و در آخر ۴ سال دبیرستان رو طی می‌کرد و بعد از طریق کنکور وارد دانشگاه میشد.

در سال ۱۳۷۰ نظام جدیدی جایگزین این نظام شد. کلیت نظام آموزشی جدید به این شکل بود که دوره پیش دانشگاهی رو از دوره دبیرستان جدا می‌کرد. سرنوشت کنکور سال ۸۱ دقیقا مثل کنکور سال ۹۸ شده بود و اما خوشبختانه سازمان سنجش برای هر دو گروه داوطلبان نظام جدید و قدیم سوالات مجزا طراحی کرد و این روند رو تا کنکور ۸۳ هم ادامه داد

با توجه به توضیحات بالا شما میتونید امیدوار باشید که مثل سال ۸۱ برای کنکور ۹۸ هم دو دسته سوال داشته باشیم. اما به طور کلی باید منتظر بمونیم تا جواب قطعی و نهایی از طریق سازمان سنجش اعلام بشه.

نتیجه گیری: تمام تلاش خود را معطوف این کنید که حتما در کنکور سراسری 97 نتیجه ی دلخواه خود را بگیرید، اما چنان چه به هر دلیلی کار شما به کنکور 98 رسید میتوانید امیدوار باشید تا مسایل کنکور سال 81 مجدد تکرار شود و برای هر دو گروه نظام قدیم و جدید سوال طراحی شوداما برای اطمینان باید منظر پاسخ سازمان سنجش باشیم.

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیماهان تکنولوژی

سایت مرجع کنکور

بانک اطلاعاتی رایگان مقالات ، فیلم های آموزشی و اخبار کنکوری

رایگان

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input