سایت مرجع کنکور | وبسایت رسمی موسسه آموزشی کنکور آسان است | مقالات کنکور | منابع کنکور

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

اولین مبتکر ساخت لوح فشرده آموزش کنکور و شیوه نوین تست زنی در کشور از سال 1373

مشاوره رایگان و تخصصی با استاد حسین احمدی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

شروعی تازه از دی ماه

بسیاری از داوطلبان کنکور تاکنون ممکن است درست مطالعه نکرده باشند و دنبال وقت مناسب برای جبران عقب ماندگی خود باشند ، باید بدانید که دی ماه وقت مناسبی برای جبران همه ی این عقب ماندگی ها باشند ، زیرا این سه هفته را داوطلبان بیشتر در منزل سپری میکنند میتوانند با برنامه ریزی درست تمامی نقطه ضعف ها برطرف و درس های ناتمام را مطالعه نمایند.

تحلیل خود با دفتر برنامه ریزی

بهتر است داوطلبان در همین ابتدای کار دفتر برنامه ریزی خود را که در طول سال اقدام به پر کردن آن کرده اند را نگاهی بیندازند و درس هایی که مطالعه کرده اند و یا حتی به رغم مطالعه زیاد ولی در آزمون آزمایشی به دلایل مختلف نتیجه مناسب کسب نکرده اند را در الویت برنامه مطالعاتی خود قرار دهند.

مرور دروس مطالعاتی

برای دروس حفظی و مطالعاتی بهتر است به مرور و تکرار سر تیتر های کتاب درسی بپردازند و همچنین خلاصه هایی که از مطالب مهم مطالب این دروس تهیه کرده اید را مرور کنید و در صورت نیاز خلاصه هایتان را تکمیل تر کنید و مطالبی را که در کتاب مارکر کرده اید، مجددا مرور کنید. تکرار هر چه بیشتر مطالب این دروس به تثبیت آن ها در حافظه بلند مدت شما بیشتر کمک می کند. علاوه بر مرور از تست زنی هم در این دروس غافل نشوید. تست هایی که در طول سال در آزمون های آزمایشی درس پاسخ نداده اید را مجددا بررسی کنید.

مرور دروس محاسباتی

برای دروس محاسباتی بهتر است پس از مرور خلاصه هایی که دارید برای مرور این دروس از تست زنی استفاده کنید. توصیه می شود هم به تست زنی آموزشی و هم تست زنی زمان دار (آزمونی) بپردازید. منبع تست هایی که بررسی می کنید بهتر است علاوه بر تست های کتاب کمک آموزشی خود تست های آزمون های آزمایشی خود را مجدد حل و بررسی کنید.

اهمیت دروس ویژه در دی ماه

در درس هایی مثل زیست شناسی در رشته تجربی و یا درس ریاضی در رشته ریاضی و فیزیک علاوه بر مطالعه مباحث پیش دانشگاهی ۱ بهتر است مروری بر تمامی آموخته های خود داشته باشند. منظور از نگاه ویژه به این دروس این است که ساعاتی را مخصوص مطالعه این دروس در ۲۴ ساعت شبانه روز کنار بگذارید.

هم چنین درس عربی که در این بازه زمانی اکثر داوطلبان آن را مطالعه نمی کنند و دلیلشان این است که جزو دروس پیش دانشگاهی نیست اما بهتر است به وسیله تست زنی در حجم های کم ولی هر شب به مرور این درس بپردازید و مطمئن باشید نتیجه آن را خواهید دید.

تکرار مکررات

برای موفقیت بیشتر در کنکور سراسری تکرار هر چه بیشتر مطالب و خلاصه هایی که تهیه کرده اید به شما بیشتر کمک می کند تا مطالب در حافظه بلند مدت شما بهتر ثبت شود.

دیدگاه‌ها   

0 #4 admin 1396-11-02 14:49
سلام.جهت بررسی درخواست خود می توانید با شماره 09121114157 تماس بگیرید.
نقل قول کردن
+2 #3 ر.م 1396-10-25 02:40
سلام.من پکیج کامل محصولات شما را تهیه کردم.ولی از نحوه ی پاسخگویی مشاورم(آقای حسینی نیا)راضی نیستم.چگونه میتونم مشاورم را عوض کنم؟؟
نقل قول کردن
0 #2 admin 1396-09-30 12:59
با سلام،میتوانید با خرید آنلاین از سایت http://gilnashop.ir/ از 25 درصد تخفیف بهره مند شوید.
نقل قول کردن
+1 #1 نگار 1396-09-28 02:21
من با یکی از مشاوران تماس گرفتم ، مبلغ سه میلیون تومن برای مشاوره واقعا کمر شکن است. لطفا یکم قیمت هارا کاهش دهید که همه بتوانند استفاده کنند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با گیلنا، کنکور آسان است

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)

موسسه آموزشی کنکور آسان است در سال 1373 توسط استاد حسین احمدی برای کمک و ارتقا سطح علمی کنکور و همچنین موفقیت دانش آموزان که کنکور را در پیش روی دارند، افتتاح شد. استاد حسین احمدی با مدیریت موفق خود و گردآوردن استادانی جوان و در عین حال با تجربه باعث پیشرفت این موسسه و موفقیت های چشمگیری از جمله به دست آوردن رتبه های برتر کنکور شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات گیلنا (کنکور آسان است)می باشد.
طراحی و پیاده سازیدیجیتال وب

فرم مشاوره رایگان

می‌توانید با تکمیل فرم زیر از مشاوره تحصیلی

رایــــگــــان و آنـــــلاین ما استفاده کنید

Invalid Input

با گیــــلنا کنـــکور آســــان است

Search